O nas

MPST Sp. z o. o. jest firmą technologiczną skoncentrowaną na dostawach, wdrożeniach i wsparciu serwisowym dla rozwiązań informatycznych stosowanych w placówkach ochrony zdrowia.

Pozostając autoryzowanym partnerem Philips, w spektrum naszych kompetencji stawiamy radiologiczne i kardiologiczne systemy informatyczne przeznaczone do zaawansowanej wizualizacji i analizy (Philips IntelliSpace Portal, Philips IntelliSpace Cardiovascular) oraz systemy archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych PACS (Philips VuePACS).

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w świadczeniu wsparcia informatycznego dla działów aparatury medycznej jak i działów informatyki w placówkach ochrony zdrowia, pozwala nam na zaoferowanie zaawansowanych, jasno zdefiniowanych i mierzalnych usług oraz rozwiązań. Proponowane przez nas rozwiązania są bezpośrednią odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony klientów.

Skład osobowy organizacji MPST jest kluczowym elementem jej efektywnego funkcjonowania. Nasze szeregi zasilają osoby z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, zajmujących się dostarczaniem rozwiązań dedykowanych ochronie zdrowia. Daje nam to poczucie głębokiego zrozumienia problematyki z jaką borykają się klienci.