Zespół

ASy

Andrzej Seregiet

MPST (Medical Professional Services Team) to jak dotąd jego największe zawodowe wyzwanie. Przez 13 lat mierzył się z tematyką organizacji serwisowych dedykowanych placówkom medycznym w dużych, międzynarodowych korporacjach takich, jak AGFA Healthcare czy Philips Healthcare. Doświadczenie budował obejmując stanowiska od działu obsługi klienta, przez koordynowanie dużych zespołów serwisowych, po menedżera działów serwisu we wspomnianych organizacjach. Był osobą odpowiedzialną za sprzedaż usług serwisowych dla informatycznych systemów medycznych, brał także udział we wdrożeniach projektów regionalnych (eZdrowie). Zawsze w stałym kontakcie z klientem i z pełną determinacją nakierowaną na zaspokojenie jego biznesowych wymagań.

Krzysztof Duchnowski

Ze światem informatyki medycznej związany od niemal 20 lat. Doświadczenie budował będąc kluczowym specjalistą w zakresie systemów PACS (systemy do archiwizacji oraz dystrybucji obrazów medycznych) w firmie AGFA Healthcare, inżynierem serwisowym odpowiedzialnym za zaawansowane rozwiązania w zakresie obrazowania radiologicznego w Philips. Obecnie łączy swoje wysokie kompetencje koncentrując się na największych rozwiązaniach z zakresu obrazowania medycznego w radiologii takich jak Philips IntelliSpace Portal czy Concerto. Zawsze chętny do pomocy i dzielenia się wiedzą z zakresu takich zagadnień jak DICOM czy standardy HL7 w ramach ogólnopolskich spotkań specjalistów IT placówek ochrony zdrowia.

KDy
TKy

Tomasz Kujawski

Do zespołu MPST dołączył w roku 2015. Początkowo odpowiedzialny za projektowanie i architekturę rozwiązań informatycznych dedykowanych informatycznym systemom medycznym. Obecnie kluczowy specjalista zajmujący się zaawansowanymi systemami IT w kardiologii, takich jak Philips IntelliSpace Cardiovascular. Na jego koncie znajduje się szereg wdrożeń tego typu zainstalowanych w największych placówkach medycznych w Polsce jak i regionie CEE. Tomasz jest także odpowiedzialny za wsparcie dla rozwiązań do archiwizacji wyników patomorfologicznych.

Łukasz Karwacki

Z racji jego ogromnego doświadczenia w zakresie rozwiązań sieciowych, Łukasz dołączył do zespołu MPST na stanowisko inżyniera odpowiedzialnego za monitoring i utrzymanie dedykowanego kanału dostępu zdalnego do urządzeń medycznych Philips (RSN – Remote Service Network). Szybko jednak okazało się, że medyczne systemy informatyczne są dla niego wielkim wyzwaniem i pasją. Dziś kluczowy specjalista w zakresie systemów PACS (Philips VuePACS). Nieoceniony na etapie projektowania rozwiązań z racji wieloletniego doświadczenia w pracy z sieciami oraz markowymi rozwiązaniami sprzętowymi IT.

LKy
JH

Jerzy Haduch

Jurek trafił do naszego Zespołu jako specjalista wsparcia aplikacyjnego dla użytkowników radiologicznych systemów informatycznych przeznaczonych do zaawansowanej wizualizacji i analizy (Philips IntelliSpace Portal, Advanced Visualization Workspace). Fizyk medyczny w zakresie rentgenodiagnostyki i radiologii zabiegowej z blisko 20-letnim doświadczeniem w pracy w dużych placówkach ochrony zdrowia i centrach diagnostyki obrazowej. Z zamiłowania informatyk, administrator systemów PACS. Współpomysłodawca Forum Fizyków Medycznych Diagnostyki Obrazowej, członek Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej, doktorant Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.